قوانین و مقررات همکاری با گارودی

قوانین ثبت نام به عنوان معرف

1-تنظیم و پر کردن فرم معرف در سایت گارودی و تعریف رمز عبور برای دسترسی به حساب کاربری خود.

2-انتخاب یک کد شناسایی دلخواه از جانب شما به عنوان کد معرف جهت استفاده اشخاص برای خرید از سایت و شبکه های مجازی و نهایتا ثبت در حساب کاربری شما به عنوان امتیاز.

3-تایید کد شناسایی انتخابی شما توسط مجموعه گارودی، که شما می بایست پیگیر تاییدیه کد خود باشید.

کاتالوگ

1-شما تعدادی کاتالوگ جهت شروع فعالیت و همکاری با ما به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد که بهتر است جهت سهولت مخاطبین خود کد شناسایتان را در پشت آن درج نمایید.

2-در مرحله بعد اگر نیاز به کاتالوگ بیشتری داشتیدمی توانید آن را از مجموعه گارودی خریداری کنید که متعاقباً قیمت و نحوه خرید اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است در صورتیکه فعالیت شما در مدت زمان کمی قابل توجه باشد این مجموعه تعداد کاتالوگ بیشتری را به عنوان هدیه برای شما در نظر خواهد گرفت.

3-شما می توانید علاوه بر کاتالوگ چاپی فایل آن را نیز از ما دریافت کرده و با درج کد شناسایی خود بر روی آن به راحتی آن استفاده کنید.

ثبتسفارش

1-افرادی که از طریق شما و کد شناسایی شما اقدام به خرید و ثبت سفارش می کنند شامل 10 درصد تخفیف ویژه خواهند شد که این تخفیف جهت تشویق مشتریان معرفی شده از جانب شما به استفاده از کد شناسایی تان در نظر گرفته شده است.

2-مشتریانی که می خواهند با کد شناسایی شما اقدام به خرید کنند ابتدا پس از مشخص کردن رنگ و سایز محصول آن را به سبد خرید اضافه کرده، سپس با کلیک برروی "مشاهده سبد" عبارت "استفاده از کوپن تخفیف" را انتخاب کرده و کد شناسایی شما یا همان کد کوپن را وارد کرده و دگمه اعمال کوپن را زده تا تخفیف 10 درصدی برای آنها منظور گردد و سپس مرحله تسویه حساب را ادامه می دهند. البته مشتریان می توانند از کد شناسایی شما در خرید آنلاین ، خرید حضوری و یا خرید از طریق تلگرام و اینستاگرام استفاده کرده و شامل ده درصد تخفیف شوند.

3-به افراد معرفی شده و مخاطبین خود متذکر شوید که هنگام خرید و سفارش کالا کد شناسایی شما را به درستی و صحیح درج نمایند، چراکه چس از ثبت سفارش و خرید نهایی امکان هیچگونه تغییر و اصلاح وجود نخواهد داشت.

4-قابل دکر است برای پیشگیری از خطای کمتر هنگام ثبت سفارش و خرید از طریق کد شناسایی شما توسط مخاطبینتان بهتر است جهت راهنمایی بیشتر محل صحیح درج کد شناسایی یا همان کوپن را شرح دهید. (در قسمت قبل محل درج کوپن یا کد شناسایی توضیح داده شد)

پیگیری امتیازات درسایت

1-با هر خریدی که توسط کد شما در سایت گارودی انجام پذیرد مبلغ 15 درصد از فروش به حساب شما به عنوان امتیاز منظور می گردد.

2-شما می توانید برای بررسی امتیازات تان با استفاده از رمز عبور خود به سایت و حساب کاربری شخصی خود مراجعه کرده و ریز سفارشات و امتیازاتی که توسط کد شما تعریف شده را بررسی و مشاهده کنید.

3-زمان بستن حساب و محاسبه امتیازات بنا به درخواست شما و با به حد نصاب رسیدن امتیازات شما می باشد و هر زمان که شما درخواستتان را اعلام کتید 14 روز بعد با توجه به ساعت ساعت کاری رسمی بررسی و پرداخت خواهد شد. این مدت زمان (14 روزه) به این دلیل درنظر گرفته شده است که تمام اقلام و محصولات گارودی تا 14 روز مهلت تعویض و یا مرجوع دارندو باید این مرحله از خرید طی شود تا حساب شما دقیق مشخص شود.

دریافت هدایا

1-طبق جدول ذیل شما به عنوان معرف می توانید امتیازات خود را محاسبه و دریافت کنید.


امتیاز

هدایا و جوایز

0 تا 49 هزار امتیاز

قابل پرداخت نبوده و در حساب شما باقی می ماند

50 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 50 هزار تومان

100 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 100 هزار تومان

150 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 150 هزار تومان

200 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 200 هزار تومان

300 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 200 هزار تومان

+ کارت هدیه بانکی به مبلغ 100 هزار تومان

400 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 200 هزار تومان

+ کارت هدیه بانکی به مبلغ 100 هزار تومان

500 هزار امتیاز

کارت هدیه خرید از گارودی به مبلغ 200 هزار تومان

+ کارت هدیه بانکی به مبلغ 100 هزار تومان


اگر امتیازات شما بین اعداد اعلام شده در جدول فوق باشد این مقدار در حساب کاربری شما باقی می ماند تا میزان امتیازاتتان به حد نصاب رسیده و قابل پرداخت باشد. (مانند ردیف اول در جدول)

2-نحوه دریافت جوایز و هدایا به این صورت است که اگر شما از معرف های ساکن تهران باشید این هدایا با پیک برای ارسال خواهد شد و اگر ساکن شهرهای دیگر باشید به وسیله پست به شما تحویل خواهد شد. لازم به ذکر است مسِولیت تحویل بسته ارسالی به عهده شما معرف محترم بوده و بهتر است هنگام تحویل شخص شما حضور داشته باشد.

نمایندگی

-همکاری به عنوان نماینده گارودی

جهت رسیدن به مرحله نمایندگی ابتدا با طی کردن مراحل معرف از قبیل ثبت نام، ثبت سفارش و پیگیری های امتیازاتتان بنا به درخواست شما مجموعه گارودی اقدام به عقد قرارداد به عنوان نماینده گارودی کرده که در این صورت نحوه دریافت و میزان دریافت هدایا و همچنین معرفی زیر مجموعه های خود به عنوان سطح یک و سطح دو متفاوت بوده که در ذیل به شرح آن خواهیم پرداخت.

1-پس از عقد قرارداد نمایندگی شما می توانید فرد یا افرادی را که به عنوان زیر مجموعه خود به گارودی معرفی کنید که این زیر مجموعه تنها تا دوسطح قابل اضافه شدن هستند به این معنی که شما می توانید افرادی را به عنوان زیر مجموعه معرفی کنید که این افراد سطح اول شما هستند و اگر افراد معرفی شدهء سطح اول شما افراد دیگری را به عنوان معرف به مجموعه گارودی اضافه کنند سطح دوم شما محسوب می شوند.

2-میزان درصدی که از فروش سطح اول به حساب کاربری شما اضافه می شود 5 درصد و میزان درصد فروش سطح دوم 2 درصد می باشد.

3-نحوه دریافت هدایا و جوایز به این صورت است که مجموعه کگارودی با گرفتن شماره حساب شخصی شما مبادرت به واریز مبلغ محاسبه شده به حساب شخصی شما کرده و کارت های هدیه خرید از گارودی نیز همانند معرف ها از طریق پست یا ارسال با پیک به دست شما خواهد رسید.

4-محاسبه امتیازات و نحوه بستن حساب نیز مانند معرف بنا به درخواست شما پس از طی 14 روز انجام می پذیرد که تا سقف 200 هزار امتیاز همانند معرف ها کارت هدیه خرید از گارودی دریافت کرده و مابقی امتیاز به حساب شخصی شما واریز می شود.

5-برای اینکه معرف های شما برای مجموعه گارودی مشخص باشند یک لینک به شما ارایه می شود که از طریق آن افراد در سایت ثبت نام کرده و به این صورت به عنوان سطح اول شما در سایت ثبت خواهند شد.

6-لازم به ذکر است قرارداد منعقد شده مدت دار بوده و در صورتی که هیچگونه فعالیتی از جانب شما برای مجموعه گارودی محرز نباشد قرارداد تمدید نشده و شما به حالت اولیه معرف باز گشته و هیچ نوع امتیازی از سطوح معرفی شده تان دریافت نخواهید کرد.

سایر موارد

1-این مجموعه متذکر می شود به دلیل متغیر بودن شرایط در طول زمان ممکن است اقدام به تغییر قوانین و مقررات کند که در این صورت مراتب به سمع و نظر شما خواهد رسید.

2-در صورتیکه از جانب شما فعالیت به صورت مستمر و در سطحی بالا صورت پذیرد این مجموعه علاوه بر کاتالوگ اولیه که به عنوان هدیه در اختیار شما قرار میدهد تعداد بیشتری از کاتالوگ گارودی را به شما اختصاص خواهد داد.

3-در صورتی که در مدت زمان معین هیچگونه فعالیتی از جانب شما نماینده محترم مشاهده نشود امکان استرداد نمایندگی وجود خواهد داشت و شما به حالت اولیه معرف باز میگردید که در این صورت مراتب به اطلاع شما خواهد رسید.

 

Top