گارودی برندی برای آنان که بیشتر از خودمان دوستشان داریم. ماهیت برند گارودی بر اساس کهن الگوی عاشق و مراقب می‌باشد و توجه به جزئیات و حساسیت درباره سلامت و راحتی دغدغه ما برای شماست. همه گروه‌های سنی با هر سلیقه ای را دوست خود میدانیم و جلب رضایت آنها رسالت والای ماست. از لباس های زیر و راحتی تا ست های والدین با فرزندان عزیزشان را هدف گذاری کرده، اکنون خوشحال و خرسندیم که با وجود تمام چالش ها در کنار شما هستیم.

گارودی در استایل خود می کوشد تداعیات ذیل را با خود به همراه داشته باشد:

•  برندی که به عهد همیشگی خویش با جامعه ی مصرف کنندگانش وفادار است.
•  برندی که در طول زمان بدون هیچ نوسانی کوشیده است همواره ارتباط خویش با مخاطبین اش را بر اساس «ارزش های تعریف شده» حفظ کند.
•  برندی که علیرغم تغییرات سریع مد و فشن و استایل، همسان و همسو کوشیده است استایلی نو و بومی را با سلیقه ی مخاطب خود ایجاد کند.

همچنین شعار و وعده گارودی این است که دسترسی همواره به راحتی و آرامش باید برای همه وجود داشته باشد.
ما کنار شما فعالیت خودمون رو از مرداد ۱۳۹۵ شروع کردیم و پشتوانه گارودی دانش فنی و تجربه مدیریتی و تولیدی و فنی در زمینه پوشاک است.
احترام به مشتری اصل مهم در گارودی می باشد و استفاده از شعر و هنر ایرانی در محصولات برای، گره زدن مد وپوشاک با فرهنگ ایرانی در طراحی ها به آن همواره توجه ویژه ای شده است.

هویت بصری

هویت بصری گارودی سعی بر این دارد تا همواره منعکس کننده حسی مدرن و راحت باشد.

گارودی از گیاه نیلوفر آبی الهام گرفته است. گل نیلوفر در هنگام سپیده دم باز و ‌در هنگام غروب بسته می شود و از این رو به خورشید شباهت دارد، خورشید منبع حیات الهی است و مظهر روشنگری، آفرینش، باروری و حیات است. این گل نماد کمال، انسان فوق العاده و تولد الهی است زیرا ریشه‌هایش در لجن است و از آب گل آلود بدون هیچ ناپاکی خارج می شود و ‌به سمت نور می رود.

لوگو گارودی الهام گرفته از برگ گل نیلوفر است و‌ بر این باور است که می توان در هر شرایطی رشد کرد و به سمت نور رفت.

کهن الگوها

کهن الگوها تقریب همه جا وجود دارند. آن‌ها ما را راهنمایی می کنند به زندگی ما الهام می‌بخشند و حتی می‌توان گفت درون هر یک از ما زندگی می‌کنند.

آرکتایپ یا آرکی تایپ برگرفته از واژه یونانی آرکه تیپوس می‌باشد. آرکیتایپ در واژگان یونانی به الگو یا مدلی گفته می‌شود که چیزی را از روی آن می‌سازند. پیشوند Arch به معنای ریشه دار بودن، اصیل بودن و قدیمی بودن می‌باشد. حال اگر Type را به عنوان الگو، مدل، قالب و مواردی از این دست در نظر بگیریم، به معادل کهن الگو خواهیم رسید که در زبان فارسی و به جای لغت آرکیتایپ به کار می‌رود.

تاکنون هزاران کهن الگو شناسایی شده است که البته فهرست‌های متفاوتی از کهن الگو ها وجود دارد. برای مثال، برخی فهرست‌ها شامل 4 یا 12 کهن الگو و برخی شامل 52 کهن الگو می‌شوند.

روانشناس مشهور کارل یونگ (تلفظ: یونگ) این نظریه را مطرح کرد که انسان ها از نمادگرایی برای درک آسانتر مفاهیم پیچیده استفاده می کنند. در نتیجه تحقیقات خود، یونگ اظهار داشت: «اشکال یا تصاویری از ماهیت جمعی وجود دارد که عملاً در سراسر زمین به عنوان اجزای تشکیل دهنده اسطوره ها و در عین حال به عنوان محصولات فردی ناخودآگاه رخ می دهد.»

۱۲ کهن الگوی برند مشترک تقریبا میان تمام فرهنگ ها وجود دارد که می توان گفت از رسمیت بیشتری برخوردارند: بی گناه، انسان معمولی، قهرمان، یاغی، کاوشگر، خالق، حاکم، جادوگر، عاشق، مراقب، شوخ و حکیم.

برخی کهن الگوهای مردانه:

•  زئوس (ZEUS)
•  آپولو (APOLLO)
•  آرس (ARES)
•  پوزیدون (POSEIDON)
•  هرمس (HERMES)
•  هادس (HADES)
•  هفائستوس (HEPHAESTUS)
•  دیونوسوس (DIONYSUS)

برخی کهن الگوهای زنانه:

•  آتنا (ATHENA)
•  آرتمیس (ARTEMIS)
•  آفرودیت (APHRODITE)
•  هستیا (HESTIA)
•  هرا (HERA)
•  دیمیتر (DEMETER)
•  پرسفون (PERSEPHONE)

چشم انداز ها و اهداف
یکی از مهم ترین مزیت های پوشاک گارودی نسبت به اکثریت قریب به اتفاق رقبای خود، حفظ کیفیت در یک استاندارد مشخص در طول زمان فعالیت خویش است.

پوشاک گارودی همواره در تلاش است تا به وعده‌ای که به شما عزیزان داده است یعنی تولید پوشاک کژوال و بسیار راحت و برای تمام سلیقه‌ها پایبند باشد.

گارودی همواره می‌کوشد تا علیرغم تغییرات سریع مد و فشن و استایل، همسان و همسو کوشیده است استایلی نو و بومی را با سلیقه ی مخاطب خود ایجاد کند.

با استفاده از پوشاک گارودی در تنهایی، در کنار عزیزانتان، در محیط کار و به طور کلی در هر جایی که باشید احساس راحتی و آرامش خواهید داشت.

علاوه بر این قابلیت خرید آنلاین و گسترش شعب گارودی در سراسر کشور موجب شده است تا بتوانید خریدی راحت و با آسایش خاطر داشته باشید.

نیاز نیست همه امکانات فراهم باشد تا بهترین باشیم، می توانیم با تکیه به هر آنچه در اختیار داریم به سمت بهتر بودن حرکت کنيم.
گارودی تضمینی‌ست برای دسترسی بی نهایت به راحتی و آرامش شما!

شرکت نارین تن آذین در سال 86 تأسیس گردید و فعالیت آن در خصوص تولید و فروش پوشاک می باشد.

فروشگاه‌های گارودی
اگر دوست داشتید لذت خرید حضوری را در فروشگاه‌های گارودی داشته باشید، ما این امکان را نیز برای شما عزیزان فراهم کرده‌ایم.
فروشگا ها: ، دپارتمان استور روشا، مجتمع تجاری هایپراستار باکری، شیراز، سمنان و …
آدرس دفتر مرکزی:
تهران- خیابان میرداماد – میدان مادر – خیابان وزیری پور – کوچه کاووسی – پلاک ۲۷ – واحد ۳

لوگوی گارودی