باشگاه مشتریان چیست؟

با احتمال زیاد تا به حال در موقعیت های مختلفی با اصطلاح باشگاه مشتریان مواجه شده باشید اما به درستی از هدف آن آگاه نبوده و به سادگی از کنار آن گذشته باشید. یا ممکن است که از خودتان پرسیده باشید که اصلا باشگاه مشتریان چیست و به چه دردی می خورد؟

بنابراین پیش از هر چیز قصد داریم توضیح مختصری در مورد باشگاه مشتریان در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا بیش‌تر با هدف آن آشنا شوید.

به طور کلی باشگاه مشتریان به برنامه‌ای گفته می‌شود که در این برنامه از سوی سازمان، شرکت یا فروشگاه مزایای ویژه‌ای در اختیار اعضای وفادار این باشگاه ارائه می‌گردد. این مزایای ویژه می‌تواند به صورت کد تخفیف، محصولات رایگان و بسیاری موارد دیگر از این قبیل باشد.

هدف کلی از ایجاد باشگاه مشتریان ایجاد حس ارزشمندی و تقدیر از همراهان همیشگی می‌باشد.

باشگاه مشتریان گارودی

ما نیز در گارودی به پاس قدردانی و حسن اعتماد شما همراهان و پشتیبانان همیشگی گارودی اقدام به راه اندازی باشگاه مشتریان کرده ایمن و امکانی در اختیار شما قرار داده‌ایم تا بتوانید با عضویت در باشگاه مشتریان ما از امتیازات ویژه‌ای که برای شما در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. در ادامه به شرح امتیازاتی که با عضویت در باشگاه مشتریان گارودی کسب خواهید کرد خواهیم پرداخت.

نحوه عضویت در باشگاه مشتریان گارودی

برای عضویت در باشگاه مشتریان گارودی تنها کاری که لازم است انجام دهید عضویت در سایت می‌باشد و از زمان اولین سفارش شما فرایند امتیازگیری آغاز می‌شود.

امتیازات باشگاه مشتریان گارودی

یکی از مزایای قابل توجه باشگاه مشتریان گارودی این است که شما به ازای هر خرید امتیازی دریافت می‌کنید و می‌توانید زمانی که این امتیازات جمع شد از آن‌ها به روش‌های مختلفی استفاده کنید.

در حال حاضر استاندارد امتیازگیری گارودی به این صورت است که به ازای هر ۱ امتیاز ۱۰۰۰ تومان امتیاز به حساب شما اضافه خواهد شد.

قابل توجه است که این امتیاز گیری در جشنواره‌های مختلف می‌تواند متفاوت باشد و امتیازات ویژه‌ای را در حین برگزاری جشنواره‌ها کسب کنید.

لوگوی گارودی