معرف ها و نمایندگان گارودی (همکاری با گارودی)

همکاری به عنوان معرف گارودی: گارودی آمادگی خود را برای ایجاد یک همکاری دو جانبه اعلام میدارد. ما معتقدیم مشارکت افراد در بازار کار سودی چند جانبه حاصل میکند، چرا که موفقیت در هر کسب و کاری در گرو تامین نیازها و انتظارات کلیه ذینفعان می باشد و این امر در اولویت کار ما قرار دارد. هدف این معرفی ارائه راهکاری برای این همکاری دو جانبه می باشد.


‎در راستای این هدف شما می توانید با معرفی گارودی به نزدیکان و آشنایان خود ما را یاری داده و از مزایای آن برخوردار شوید. نکته ای که شاید در این همکاری مورد توجه باشد راحتی کار و در عین حال بازدهی قابل توجه آن است، چرا که شما تنها با استفاده از روابط اجتماعی خود و دایره اطرافیان شامل خانواده، دوستان، آشنایان، همکاران، مشتریان و ... می توانید مشوق افراد جدید برای پیوستن به گارودی باشید. معرفی شدگان از طرف شما می توانند از طریق اینستاگرام و تلگرام ما، با ما بیشتر آشنا شده و با مراجعه به سایت اینترنتی و یا حضور در شوروم گارودی محصولات ما را ملاحضه کنند و در صورت تمایل با کد شناسایی شما خرید انجام دهند. با توجه به میزان امتیاز خریدی که ماهیانه از طریق کد شناسایی شما انجام پذیرد، در ابتدا برای شما هدایایی درخور در نظر گرفته شده است و در سطوح بالاتر نیز به عنوان نماینده گارودی با دریافت بخشی از فروش، امکان درآمد زایی قابل توجهی خواهید داشت.


‎در ابتدا شما با ثبت نام وانتخاب یک کد شناسایی تحت عنوان کد معرف، درخواست خود را ثبت نموده و پس از دریافت تاییدیه از جانب ما، عضوی از خانواده گارودی خواهید شد. برای سهولت در معرفی گارودی، تعداد محدودی کاتالوگ با کد شناسایی شما، به شما هدیه خواهد شد که در صورت نیاز میتوانید بصورت تلفنی یا حضوری و یا از طریق سایت، تعداد بیشتری نیز سفارش دهید. همچنین فایل پی دی اف آن نیز برای معرفی در شبکه های اجتماعی، در اختیارتان قرار خواهد گرفت. در ادامه کافی است شما گارودی را به دایره اطرافیانتان معرفی کرده و کد شناسایی خود را در اختیارشان قرار دهید و از ثبت درست آن در هنگام خرید اطمینان حاصل نمایید.


‎از هر خریدی که توسط کد شما انجام پذیرد، درصدی از مبلغ آن به عنوان امتیاز در حساب کاربری تان ذخیره میگردد. در نهایت این امتیازات بصورت دوره ای محاسبه شده و بر اساس آن هدایایی برایتان در نظر گرفته خواهد شد که جزئیات آن در بخش قوانین و مقررات همکاری با گارودی آورده شده است.


‎جهت تشویق مشتریان معرفی شده از جانب شما، به استفاده از کد شناسایی تان، تخفیف ده درصدی برای استفاده کنندگان از کد معرف در نظر گرفته شده است که در هنگام خرید و پس از وارد نمودن کد مذکور اعمال خواهد شد. همچنین شما با ورود به حساب کاربری خود در قسمت تراکنش ها، در هر لحظه می توانید از میزان امتیازات بدست آمده از طریق کد اختصاصی تان آگاهی پیدا کنید.


همکاری به عنوان نماینده گارودی: در ادامه روند همکاری با گارودی و رشد فروش شخصی، شما می توانید به عنوان نماینده فروش به فعالیت خود ادامه داده و حتی بصورت یک شغل شخصی کامل با ساعت کاری آزاد و درآمد مناسب به آن نگاه کنید. در این مرحله، فروش شخصی به روش قبل انجام میگیرد با این تفاوت که درصدی از فروش به عنوان امتیاز در حساب کاربری شما ذخیره خواهد شد و در پایان دوره به همان میزان پاداش بصورت نقدی به شما پرداخت خواهد شد.


‎همچنین در این سطح همکاری، علاوه بر دریافت پاداش فروش شخصی، راه های دیگری نیز برای درآمد زایی در اختیار خواهید داشت. شما می توانید افراد دیگری را جهت همکاری با گارودی معرفی نمایید و درصدی از فروش شخصی آنها را به عنوان امتیاز در حساب کاربری خود دریافت نمایید که این امر در حال حاضر تا دو ردیف امکان پذیر است. بدیهی است که در قسمت تراکنش ها، این امتیازات بصورت جداگانه نمایش داده می شود و این امکان را برایتان فراهم می آورد که بر میزان فعالیت مجموعه خود نظارت داشته و در صورت نیاز اقدام به راهنمایی و کمک به آنها نمایید، که نتیجه آن کسب درآمد قابل توجهی برای شما و مجموعه تان و همچنین دریافت خدمات بهتر برای مشتریان خواهد بود. لازم به ذکر است هیچگونه محدودیتی در تعداد افرادی که توسط شما به گارودی معرفی می شوند وجود نخواهد داشت.


‎جهت اطلاع از میزان پاداشها و نحوه دریافت آنها به بخش قوانین و مقررات همکاری با گارودی مراجعه نمایید. همجنین در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه برنامه فروش گارودی با ما به شماره تلفن 22922108-021 تماس حاصل فرمایید و یا به صفحه پرسش و پاسخ سایت مراجعه نمایید.   Top